Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Serwis

 

Sprawdź status swojej naprawy:


 

Zgłoś swój sprzęt do serwisu

 

Formularz zwrotu

 

TYLDA Komputery Sp. z o.o.

 

ul. Bohaterów Westerplatte 13/11 | 65-034 Zielona Góra

Galeria TOPAZ - parter budynku | pon - pt 8:00 - 16:00 

Naprawa komputerów i laptopów – oferta

Nasz zespół składa się z zaangażowanych i doświadczonych serwisantów, którzy sprawnie diagnozują i usuwają problemy z komputerami – zarówno te związane ze sprzętem i podzespołami (hardware), jak i systemem oraz programami (software). Zapewniamy przede wszystkim wysoki standard usług. Wyróżnia nas też sprawne działanie. Wiemy, że dla wielu naszych klientów komputer to ważne narzędzie, dlatego naprawy realizujemy w możliwie krótkich terminach.

Wykonuje wszystkie najpopularniejsze naprawy. Jakie to usługi? 

 • Wymiana matrycy – wykonywana przede wszystkim po upadkach w przypadku mechanicznego uszkodzenia matrycy (ekranu) laptopa. Wymiana matrycy może być także sposobem na poprawę parametrów laptopa – przeprowadzamy wymiany na modele o lepszej rozdzielczości i parametrach. W niektórych przypadkach możliwa jest także wymiana matrycy z błyszczącej na matową i odwrotnie.

  Czynności, które wykonujemy to m.in.:   

  -         Naprawa przetwornicy wysokiego napięcia w ekranie LCD

  -         Wymiana pamięci statycznej w LCD

  -         Wymiana świetlówki w ekranie LCD

  -         Wymiana taśmy łączącej płytę z ekranem LCD

  -         Naprawa elektroniki ekranu LCD

  -         Wymiana matrycy

  -         Programowanie matryc

 • Naprawa płyty głównej w laptopie – wykonywana wtedy, gdy to właśnie ten element powoduje występowanie problemów ze sprzętem. Tym sposobem likwidujemy wiele usterek, problemy z płytą główną mogą bowiem generować różnorodne nieprawidłowości. Naprawa tego elementu zwykle jest korzystniejsza niż jego wymiana, ponieważ płyta główna to jeden z najdroższych podzespołów.

  Naprawa płyty głównej to między innymi:

  -         Wymiana układów BGA (grafika, mostek południowy oraz północny)

  -         Naprawa układu chłodzenia

  -         Naprawa układów dźwiękowych

  -         Naprawa kart sieciowych

  -         Wymiana gniazda zasilania

  -         Naprawa układu ładowania

  -         Upgrade oraz wymiana kości Bios'u

  -         Naprawa przetwornic

  -         Wymiana kontrolerów

  -         Mycie płyty głównej po zalaniu cieczą

 • Czyszczenie laptopa – fizyczne czyszczenie wnętrza, które poprawia wydajność i sprawność sprzętu. Fachowe usunięcie kurzu i innych zanieczyszczeń pozwoli podzespołom prawidłowo pracować i zapobiegnie ich uszkodzeniom.
 • Czyszczenie komputera – usługa podobna do czyszczenia laptopa, polegająca na fachowym usunięciu kurzu i innych zabrudzeń z delikatnych elementów we wnętrzu komputera. Wykonywana w celu poprawy wydajności i zapobiegania awariom.
  Instalacja Windows, formatowanie komputera, laptopa – sposób na problemy systemowe. Niekiedy wirusy lub inne usterki systemu nie pozostawiają innego wyjścia niż jego przeinstalowanie. Warto powierzyć to fachowcowi, który zadba o prawidłowe wgranie systemu. Dzięki temu komputer odzyska pożądaną sprawność.
 • Wymiana dysku, pamięci, procesora – wymiana poszczególnych komponentów komputera lub laptopa to sposób na poprawę jego funkcjonalności i efektywności. Niekiedy jest konieczna również ze względu na usterki. Wszystkie tego rodzaju usługi realizujemy z najwyższą precyzją. Doradzamy też w doborze odpowiednich podzespołów.
 • Wymiana gniazda zasilania – jedno z najczęstszych rozwiązań dla problemu polegającego na tym, że laptop nie chce się ładować. Jeśli problem nie leży w uszkodzonej ładowarce, zwykle uszkodzone jest właśnie gniazdo zasilania. Jego wymiana nie jest skomplikowana, ale wymaga wiedzy i doświadczenia.
 • Diagnoza laptopa, komputera – najważniejszy etap każdej naprawy. Dzięki dużemu doświadczeniu diagnozujemy przyczyny problemów z komputerami bardzo sprawnie i przede wszystkim trafnie. Dzięki temu naprawa nie musi kosztować więcej, niż jest to konieczne, a ponadto odbywa się szybciej i od razu daje pożądane rezultaty.

  

Wykonujemy także usługi informatyczne świadczone w siedzibie klienta oraz odpłatną usługę odebrania i odwiezienia sprzętu po naprawie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl